Valbona Sulçe Kolgeci

VALBONA SULÇE Gazetare në profesion të lirë që prej 2002 pas një karriere si gazetare televizive 1997-2001. E diplomuar për Gjuhë Letërsi në UT e Tiranës. Përvojë në fushën e marrëdhënieve me publikun dhe arsimin si koordinatore programesh në organizata lokale dhe ndërkombëtare.

2 comments

 • wwd.com

  17 Nëntor, 2023 at 10:45 am

  Everything is very open with a clear description of the issues.
  It was truly informative. Your website is useful.
  Thank you for sharing!

 • gold ira companies

  30 Nëntor, 2023 at 3:50 am

  excellent publish, very informative. I wonder why the opposite specialists of this
  sector do not understand this. You should continue your writing.
  I’m sure, you’ve a great readers’ base already!

Leave a Reply

Your email address will not be published.